Airphones Bezprzewodowe Słuchawki Cena, opinie?

Słuchawki douszne to pomocnicze urządzenia dźwiękowe. Producent wyjaśnia, że ​​użytkowanie jest proste i nieskomplikowane, słuchawki czy słuchawki douszne stały się narzędziem do codziennego i ciągłego użytkowania w ogóle, ale trzeba uważać, jak z nich korzystamy, przesadna głośność mogłaby poważnie uszkodzić ucho wewnętrzne, powodując problemy ze słuchem, które mogą być nieodwracalne.

Ponadto korzystanie ze słuchawek może powodować niepokój i stres, jeśli słuchasz utworu wielokrotnie, generuje to rodzaj uzależnienia, dlatego zalecamy, aby w przypadku korzystania z Airphone wyłącznie do muzyki mieć 40 minut odtwarzania na 20 minut odpoczynku, biorąc pod uwagę Zauważ, że poziom decybeli zawsze musi być poniżej 90, musimy też zadbać o hałasy zewnętrzne, przedłużyć korzystanie ze słuchawek o ponad 40 minut w połączeniu z hałasem pociągu, podczas koncertu, z odgłosami klaksonu często może nadal powodować trwałe uszkodzenie.

Zapraszam do zapoznania się z tym produktem i do zapoznania się z wszelkimi informacjami, które odpowiadają Airphones, w celu ich przeanalizowania i samodzielnego ustalenia, czy może on być urządzeniem pomocnym w Twoich codziennych czynnościach, informacje takie jak korzyści, jego cena i opinie użytkowników są znalezione tutaj, w czytaniu, które trwa zaledwie kilka minut.

9.2Expert Score
Tabela ocen

Cena £
9
Skuteczność
9
Opinia użytkownika
9.5
Skład produktu
9.5

Co to Airphones? 

Airfony zostały zaprojektowane tak, aby pomóc użytkownikom mieć bardziej praktyczne procedury, ich konstrukcja pozwala na codzienne użytkowanie bez powodowania problemów, są lekkie i wykonane z trwałych materiałów. Tak twierdzi producent, który potwierdza, że ​​funkcjonalność Airfonów zapewnia korzyści przede wszystkim praktyczność, te Airfony mają futerał do przechowywania, który również staje się ich środkiem ciężkości, a ponadto ich anatomia pozwala na łatwe określenie prawidłowej pozycji, pomagając unikaj pomylenia prawej strony lewej.

Jak działa Airphones?

Airphones, wyjaśnia producent, który jest systemem bezprzewodowym, który jak mówi jego twórca, pozwala na zachowanie reprodukcji dźwięku przez kilka nieprzerwanych godzin, bez problemu można je trzymać w uchu, połączenie z urządzeniem mobilnym odbywa się poprzez bluetooth i ładowanie trwa kilka godzin.

Korzyści do uzyskania

Korzystanie z Airfonów wyjaśnia producentowi, że są one praktyczne, lekkie i wygodne, a do tego mają dobrą wierność dźwięku. 

 • Znajdując się w uchu są wygodne, a ze względu na swój rozmiar są bardzo dyskretne.
 • Jego rozmiar pozwala na przechowywanie go w małych wnękach, takich jak torby do spodni.
 • używać go w miejscach publicznych, pozwala na płynną komunikację pomimo hałasu z zewnątrz, 
 • Trwałe obciążenie.
 • 100% bezprzewodowy.
 • lekki i nowoczesny design.
 • Brak efektów ubocznych.
 • Pozostają w uchu pomimo nagłych ruchów, takich jak ćwiczenia na siłowni czy spacer po parku.
 • Z etui, które umożliwia przechowywanie lub przechowywanie słuchawek Airphones 

794 MXN 1 588 MXN

Jaki jest skład?

Producent twierdzi, że materiały Airphones są wysokiej jakości i trwałe, wybrane w drodze badań, aby zaoferować konsumentom wartościowy produkt, w jego składzie nie ma materiałów toksycznych, 

Skutki uboczne i przeciwwskazania

Użytkownicy airphone’ów zapewniają, że korzystanie z tego produktu nie spowodowało skutków ubocznych ani uszkodzeń fizycznych, producent ze swojej strony nie wskazuje na żadne przeciwwskazania, z naszej strony możemy wypowiedzieć się, że używanie tego typu aparatów słuchowych, Powinny być używane przy umiarkowanej głośności, ponieważ nadmierne użycie może spowodować poważne uszkodzenia.

Jak używać

Użytkowanie tych urządzeń nie jest skomplikowane i zakłada się ich powszechne użytkowanie, na co wskazuje producent wskazując, że pełne wskazania znajdują się wewnątrz opakowania Airphone.

794 MXN 1 588 MXN

Recenzje użytkowników

Posiadanie telefonu komórkowego jest dziś praktycznie niezbędne, jestem kierowcą, dlatego posiadanie Airphone’ów jest wsparciem w mojej pracy, nie rozpraszam się za kierownicą, a wszystkie telefony mogę odbierać w ciągu dnia pracy, należy zaznaczyć, że są chwile, kiedy lepiej jest użyć telefonu lub po prostu go pominąć.

Francisco Olivas 44 lata.

Używam tego produktu, podczas zajęć na siłowni, słuchanie muzyki w tym czasie jest przyjemne, posiadanie urządzenia mobilnego jest oczywiście elementarne, nie uważam, że Airphone’y powinny być używane przez cały dzień, ponieważ mogłoby to uszkodzić kanał słuchowy i Może nawet spowodować trwałą głuchotę, na chwilę tylko po to, aby pomóc nam w pewnych czynnościach, w których nie możemy bezpośrednio korzystać z telefonu komórkowego. 

Maria Amparo Ruelas 29 lat.

Bycie taksówkarzem wymaga przebywania za kierownicą przez wiele godzin, ale jednocześnie muszę być w ciągłej komunikacji, Airphones okazały się przydatnym narzędziem w mojej pracy, choć nie jest to opcja, z której powinienem korzystać przez cały dzień, jeśli Jeżdżę na duże odległości.

Jesús Ontiveros 34 lata.

Gdzie mogę kupić słuchawki Airphone?

Producent jest jedynym miejscem, w którym można kupić oryginalny produkt, strony internetowe takie jak amazon czy ebay nie są upoważnione do dystrybucji tego produktu, odbywa się to w ten sposób, mówi producent, aby uniemożliwić konsumentom dostęp do imitacja produktu lub jego cena jest zbyt wysoka.

Jaka jest cena Airphones?

Airphones są dostępne na stronie producenta z 50% rabatem, dlatego zamiast płacić 1581 MXN płacisz tylko 791 MXN proces ich zamawiania jest prosty i bardzo szybki. Agent skontaktuje się z Tobą po wypełnieniu formularza na jego oficjalnej stronie, podczas tej rozmowy będziesz miał możliwość wyjaśnienia wszelkich wątpliwości dotyczących produktu i dokonania zakupu.

Producent wskazuje, że ma również trzyletnią przedłużoną gwarancję z dodatkowym kosztem 192 MXN.

794 MXN 1 588 MXN

Nasz wniosek

Obecnie dni pracy, codzienne czynności wymagają dodatkowego wsparcia, użytkownicy Airphone stwierdzili, że korzystanie z tego produktu zapewniło im dodatkową pomoc w codziennych czynnościach, ponieważ pomaga utrzymać komunikację poprzez rozmowy telefoniczne lub po prostu możliwość słuchania muzyki podczas wykonywania czynności, które wymagają użycia obu rąk.

Dni robocze, codzienne czynności wymagają dodatkowego wsparcia, użytkownicy Airphone stwierdzili, że korzystanie z tego produktu zapewniło im dodatkową pomoc w ich codziennych czynnościach, ponieważ pomaga utrzymać komunikację poprzez połączenia lub po prostu jest w stanie słuchanie muzyki podczas wykonywania czynności, które wymagają użycia obu rąk.

We will be happy to hear your thoughts

   Leave a reply