Bigboy Gel For Men – Składniki – Korzyści – Opinie

Powiększanie penisa było tematem wielu debat i opinie ekspertów są zróżnicowane, są mity i realia, prawdą i bezdyskusyjną jest to, że wszyscy mężczyźni bez wyjątku chcą lub tęsknią za członkiem o kilka centymetrów więcej niż oni. mają dzisiaj.

Dzisiejsza kolej to Bigboy, a najbardziej oczywiste pytanie dotyczące tego produktu brzmi: Czy naprawdę pomaga w powiększaniu penisa? Czy to uzależnia? Czy ma skutki uboczne? Po kilku minutach lektury dowiemy się.

Co to jest Bigboy?

Jak podaje producent, jest to produkt pochodzenia naturalnego w całym swoim składzie, Bigboy prezentowany jest w postaci żelu, co ułatwia jego aplikację, a ponieważ jest nakładany bezpośrednio na penisa, efekty są szybkie i długotrwałe. Produkt ten pomaga w przeprowadzeniu bardziej satysfakcjonującego aktu seksualnego ze względu na doznania jakie wywołują w penisie, działa bezpośrednio w krążeniu pomagając wydłużyć czas stosunku płciowego.

Jak działa żel Bigboy?

Producent wyjaśnia, że ​​żel Bigboy szybko się wchłania i przenika do ciał jamistych prącia, pomagając pobudzić krążenie, w pełni przynosząc korzyści tkankom prącia, dlatego żel działa na męskiego członka podnosząc temperaturę, stymulując obie te funkcje. wzrost długości i obwodu tego samego.

Składniki co składa się na ten żel

Składniki Bigboy są pochodzenia naturalnego, co deklaruje producent tego samego produktu na swojej oficjalnej stronie. Oto elementy, a także niektóre z jego naturalnych zalet.

Rhodiola rosea: Tej roślinie przypisuje się właściwości, które pomagają zwalczać zmęczenie, zwiększając energię fizyczną i psychiczną. Jest to roślina znana jako adaptogen, pomagająca organizmowi przystosować się do różnych poziomów stresu emocjonalnego.

Owoce Paulinia Cupana: Znany jest z tego, że jest silnym afrodyzjakiem, ma również bezpośredni wpływ na ruchliwość plemników, jest stymulatorem energii, w swojej strukturze zawiera kofeinę, teofilinę i garbniki.

Mennica: Ten składnik ma tę zaletę, że pomaga zwiększyć libido.

szałwia: Pomaga wzmocnić układ odpornościowy, zapewnia moc i maksymalizuje energię.

Zyski

Wyjaśnia producentowi Bigboya, że ​​żelowy produkt wspomaga sprawność seksualną, a także ma większy cel w generowaniu powiększenia penisa zarówno w wydłużaniu, jak i jego grubości. Inne korzyści są wymienione poniżej.

 • Poprawia ukrwienie penisa.
 • Zwiększa produkcję testosteronu.
 • Silniejsze erekcje i mocniejszy członek.
 • Bardziej intensywne orgazmy.
 • Naturalny skład.
 • Bez skutków ubocznych.
 • To nie uzależnia.

Jak używać

Na stronie producenta wyjaśniona jest procedura, która jest naprawdę łatwa do zrozumienia i praktyczna do przeprowadzenia. Żel ten należy nakładać bezpośrednio na skórę męskiego członka za pomocą delikatnych masaży okrężnych. Rekomendacja producenta Bigboya jest taka, że ​​w celu wzmocnienia efektów można wykonać zabieg na 20-30 minut przed rozpoczęciem aktu seksualnego.

Skutki uboczne

Użytkownicy nie wykazali dowodów na skutki uboczne stosowania Bigboya, zalecamy przeanalizowanie i przejrzenie każdego ze składników składających się na formułę i upewnienie się, że żaden z nich nie wywołał w tym procesie reakcji alergicznych lub niepożądanych.

Recenzje użytkowników

Przedstawione tutaj opinie to tylko niektóre referencje zaczerpnięte z forów internetowych i zostały opublikowane przez osoby, które już korzystały z Bigboya.

Zawsze uważałem, że mój penis ma dobry rozmiar, ale wiedziałem, że istnieje skóra, którą można jeszcze przedłużyć i dlatego poprosiłem o Bigboya, będącego produktem nie nadającym się do spożycia, wykluczyłem możliwość uszkodzenia, to pomogło mi dłużej utrzymać erekcję, zawsze ćwiczyłem, ale spożycie alkoholu musiało się zmniejszyć, aby uzyskać równowagę między produktem a reakcją organizmu.

Francisco Ramírez 32 lata.

Moje akty seksualne pogarszały się, czułem, że mój mąż nie przetrwał z powodu posiadania innego partnera, był ze mną szczery i razem postanowiliśmy poprosić o Bigboya na jego oficjalnej stronie internetowej, jego podniecenie wywołuje bardzo intensywne orgazmy i erekcje był niezwykle mocny.

Luisa Avilés 39 lat.

Zmiana dotyczy nie tylko erekcji i najtrudniejszego członka, ale czas, w którym mogę utrzymać akt seksualny, znacznie się wydłużył, zwiększyłem liczbę ćwiczeń i bardziej dbam o ogólne aspekty zdrowia, mogę mówię, że polecam żel Bigboy, który nie tylko pomaga przy wielkości penisa, ale także wydłuża czas erekcji.

Pedro Macías 43 lata.

Cena i gdzie kupić w Hiszpanii

Cena opublikowana przez Bigboya to 78 euro, jednak producent potwierdził możliwość jej nabycia z rabatem do 50%, aby poprosić o żel wystarczy wypełnić formularz znajdujący się na stronie producenta, wtedy agent zrób to, skontaktujesz się, tam będziesz mógł wyjaśnić wszelkie wątpliwości dotyczące Bigboy, gdzie masz również możliwość zapłaty przy odbiorze produktu.

Oryginalny żel Bigboy jest dostępny tylko na stronie internetowej, co oznacza, że ​​producent nie ma powiązań handlowych z wirtualnymi sklepami lub fizycznymi placówkami, dlatego jeśli zobaczysz go opublikowany poza oficjalną witryną, możesz mieć pewność, że nie jest to oryginalny produkt wykonany przy użyciu wyżej wymienione składniki.

Nasz wniosek

Jak już mogliśmy zauważyć, żel Bigboy nie wywoływał niepożądanych reakcji u użytkowników, którzy już go stosowali, producent wyjaśnia też, że jest to produkt naturalny, którego skutków ubocznych nie ma, produkt można uznać za dobrą alternatywę podczas poszukiwania. produkt, który pomaga lub zapewnia poprawę aktywności seksualnej, warto wspomnieć, że dla uzyskania trwałych efektów bardzo ważne będzie odwołanie się do działań lub nawyków, które potęgują i maksymalizują użycie lub zastosowanie tego produktu. Niektóre rzeczy, które możesz zaimplementować, to:

 • Technika jelqing. (Stymuluje krążenie krwi w penisie).
 • Ćwiczenia Kegla (Pomagają przesłać więcej krwi do penisa).
 • Zmniejsz ilość wypijanego alkoholu.
 • Rzucić palenie.
 • Ćwiczyc.

Oto niektóre z rzeczy, które możesz zintegrować, jeśli już zdecydowałeś się włączyć żel Bigboy jako dodatkowe narzędzie, zmiany mogą być pochlebne i szeroko widoczne, jeśli skupisz się na osiągnięciu prawdziwej zmiany.

We will be happy to hear your thoughts

   Leave a reply