QGrips Środek do czyszczenia woskowiny Czy można usunąć wosk bez uszkodzenia kanału słuchowego?

W kolejnych minutach poznasz wszystkie informacje o QGrip, plastikowym urządzeniu, które, jak mówi jego producent, może być ciekawym elementem i narzędziem pomagającym usunąć wosk i pomóc w utrzymaniu czystości wnętrza ucha. .

9.2Expert Score
Ocena QGrips

Cena £
9.5
Recenzje użytkowników
9
Skuteczność
9
Skład produktu
9.5

Co to jest QGrips? 

Producent wskazuje, że QGrips to urządzenie, które zostało specjalnie zaprojektowane, aby zaoferować pomoc w czyszczeniu ucha i ułatwić praktykę usuwania woskowiny.

Wewnętrzne czyszczenie ucha jest ważne, ponieważ w wyniku gromadzenia się woskowiny może dojść do utraty słuchu, waciki lub waciki nie są wskazane do usuwania wosku, ponieważ zamiast go usuwać, mają tendencję do większego nacisku woskowina do wewnątrz. Te małe narzędzia higieniczne są idealne tylko i wyłącznie na uszach, czyli tylko na zewnętrznej części ucha.

Choć skóra ucha jest bardzo cienka i wrażliwa, producent twierdzi, że elementy QGrips są miękkie, dlatego może z niego korzystać cała rodzina. Zapraszam do dokończenia lektury i poznania wszystkich szczegółów QGrips.

Jak działa QGrips?

QGrips działa jak środek do czyszczenia uszu, z tą różnicą, że nie ma ryzyka pozostawienia jakichkolwiek pozostałości w środku. Bębenka bębenkowa jest bardzo łatwa do uszkodzenia, nawet na stałe, funkcję, którą wykonuje QGrips i jest opisana przez jego własnego producenta. To urządzenie jest bardzo podobne do korkociągu lub korkociągu, w przeciwieństwie do wacików, które wpychają wosk lub wosk dalej do przewodu słuchowego. QGrips chwyta te zanieczyszczenia swoją głową i wyjmując urządzenie z ucha, po prostu pozbywasz się wszystkiego.

29,95 € 59,90 €

Korzyści do uzyskania

Producent wskazuje, że zalety stosowania QGrips są przeciwieństwem wacików czy wacików bawełnianych, gdyż te ostatnie mają tendencję do dociskania wosku, a nawet uniemożliwiają jego usunięcie.

 • Urządzenie o odpowiednich rozmiarach do noszenia w torbie, jest praktyczne i lekkie.
 • Jego główka jest na tyle miękka, że ​​zmieści się w dużych otworach, jak również w dziecięcych uszach.
 • Usuń całą zgromadzoną woskowinę.
 • Nie ma skutków ubocznych.
 • Materiały nietoksyczne.
 • Wewnątrz opakowania znajduje się instrukcja obsługi zawierająca szczegółowe informacje na temat QGrips.
 • Zapewnia ostateczne oczyszczenie przewodu słuchowego.
 • Czyści bez ryzyka uwięzienia w kanale woskowiny lub części tego samego urządzenia.

Jaki jest skład?

Producent wskazuje, że do produkcji QGrips użyto wysokiej jakości tworzyw sztucznych, a także miękkich silikonów, ich materiały świadczą o trwałości bez zawartości toksycznej chemii. Ponadto użytkownicy wyrażają, że użytkowanie tego urządzenia jest łatwe, ponieważ nie waży, a jego konstrukcja ułatwia trzymanie. Więcej informacji na ten temat można znaleźć w załączonej instrukcji na opakowaniu.

Skutki uboczne i przeciwwskazania

Użytkownicy QGrips do tej pory nie przejawiali niekorzystnych skutków do proponowanych przez jego producenta, ci sami konsumenci wyrażają komfort użytkowania tego produktu, twórca tego urządzenia ze swojej strony nie deklaruje przeciwwskazań.

Jak używać

To urządzenie jest łatwe w użyciu, jak wyjaśnił jego własny producent, wystarczy włożyć produkt do ucha, które ma być wyczyszczone, i obrócić go, QGrips zatrzymuje woskowinę w przewodzie słuchowym podczas tego skręcania i usuwa ją. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj pełną instrukcję w opakowaniu.

Recenzje użytkowników

Po skorzystaniu z laryngologa do czyszczenia uszu postanowiłem nie płacić za tę usługę ponownie i poprosiłem o QGrips, aby korzystał z niej u wszystkich członków rodziny, miałem kilka zalet z użyciem tego urządzenia, oprócz używania nadtlenku Aby od czasu do czasu usunąć wosk, nie używam już wacików.

Juan Gutiérrez 35 lat.

Mój tata jest starcem i ze względu na nadmiar woskowiny jego słuch od czasu do czasu choruje, kupiłem to urządzenie od QGrips aby pomóc mi w pielęgnacji taty i jego uszu, oprócz tych wizyt u lekarza Są one wykonywane okresowo i upewniamy się, że wszystko jest w porządku z Twoim zdrowym słuchem.

Ana María González 42 lata.

Podkreślam tylko, że to urządzenie służy jako pomoc w czyszczeniu, nie ma wyleczyć głuchoty czy problemu z uchem, jest to produkt, który spełnia swoją funkcję, ale trzeba też pamiętać, że unikanie stosowania wymazów to jedna z najważniejszych rzeczy, które możemy zrealizować.

Felipe Alcalá 53 lata.

Gdzie mogę kupić?

QGrips można znaleźć tylko na oficjalnej stronie jego producenta, ten sam producent określił to w ten sposób, aby konsument nie miał dostępu do imitacji produktu lub po bardzo wysokich cenach.

W związku z tym witryny takie jak amazon nie są upoważnione do dystrybucji QGrips, sklepy fizyczne nie są żadnego rodzaju ani nie są wymieniani jako oficjalni sprzedawcy tego urządzenia, po raz kolejny stwierdza się, że strona producenta jest jedyną witryną, w której można znaleźć QGrips. oryginalny.

29,95 € 59,90 €

Jaka jest cena?

Cena wywoławcza to 59,90 €, jednak producent opublikował ofertę rabatową w wysokości 50%, więc możesz zamówić QGrips za 29,95 €.

Strategia zakupowa jest prosta i wymaga kilku minut na sfinalizowanie zamówienia, wystarczy wypełnić formularz znajdujący się na stronie, agent zadzwoni w celu wyjaśnienia wątpliwości i wątpliwości oraz dokończy proces zakupu.

Nasz wniosek

Potwierdzamy, że ucho jest ważnym i elementarnym narządem, oprócz tego, że jest niezbędne do wykonywania wszystkich czynności normalnie i wydajniej, jego konserwacja i czyszczenie muszą być znaczące i z największą starannością, aby zapobiec nieodwracalnym uszkodzeniom, QGrips został używany przez wielu użytkowników, co wskazuje, że jest to urządzenie, za pomocą którego odbywa się usuwanie woskowiny bez powodowania skutków ubocznych, oprócz jednorazowego wykonania inwestycji czyszczenie to wykonuje się z domu bez użycia innych dodatkowych narzędzi.

We will be happy to hear your thoughts

   Leave a reply